top of page

Komfort

Rozwiązania Smart Home to przede wszystkim poprawa komfortu Twojego życia. Dzięki nim wiele czynności, które wykonujesz na co dzień zrealizuje za Ciebie Inteligentny Dom. Automatyzacja tych małych, ale częstych zadań oszczędzi nie tylko Twój czas, ale także pozwali spokojnie zasnąć, czy beztrosko wyjechać na wakacje.

Image by Rohan Makhecha

Oświetlenie

Smart Home zadba, aby światło podążało zawsze tam gdzie Ty bez konieczności używania włączników światła. Odpowiednia konfiguracja systemu z zastosowaniem czujników ruchu pozwoli kontrolować oświetlenie na podstawie Twojej obecności.

Dzieci zapominają gasić światło w swoim pokoju, czy w łazience ? Smart Home zrobi to za nie (lub za Ciebie ;)). Nie będzie trzeba na każdym kroku im o tym przypominać.

light.png
plus-thick.png
motion-sensor.png
black.png
black.png
Image by Dan LeFebvre

Ogrzewanie

Przyszły chłodne dni i czas trochę podnieść temperaturę w domu? Z systemem Smart Home nawet tego nie zauważysz, bo sam zadba o to aby temperatura była utrzymywana na określonym poziomie odpowiednio kontrolując system grzewczy.

 

System także zweryfikuje, czy warto ogrzewać dom jeżeli nikogo w nim nie ma lub też obniży temperaturę w nocy, abyś lepiej spał.

thermostat-box.png
plus-thick.png
map-marker.png
plus-thick.png
home-thermometer-outline.png
Image by Daniel Hansen

Klimat

Jeżeli w pomieszczeniu jest zbyt gorąco lub brakuje świeżego powietrza to system wykryje to i włączy klimatyzację lub otworzy okno, aby przewietrzyć pokój.

Uruchomi także oczyszczanie powietrza jeżeli czujnik wskaże zbyt wysoki poziom zanieczyszczenia.

air-conditioner.png
plus-thick.png
smoke-detector.png
plus-thick.png
air-purifier.png
Image by Loewe Technologies

Multimedia

Gdy wchodzisz do domu z głośników zaczyna płynąć Twoja ulubiona muzyka wprawiając Cię w lepszy nastrój po ciężkim dniu w pracy.

Gdy masz ochotę na relaks przed telewizorem wystarczy, że zawołasz asystenta głosowego, który na Twoje polecenie wyłączy muzykę i włączy TV.

cast-audio.png
plus-thick.png
television.png
plus-thick.png
google-assistant.png
Image by Tim Cooper

Podlewanie ogrodu

Nadal możesz zrobić to sam jeśli chcesz :) 

System Smart Home na podstawie przygotowanego harmonogramu, a także weryfikacji stanu pogody będzie w odpowiednim czasie dbał o nawodnienie Twojego ogrodu, nawet wtedy gdy Ciebie nie będzie w domu.

weather-partly-cloudy.png
plus-thick.png
switch.png
plus-thick.png
clock-outline.png
bottom of page