top of page

Scenariusze

Dom Inteligentny to taki, który reaguje na Twoje potrzeby nawet, gdy o nich nie myślisz. Dzięki przygotowanym scenariuszom działania system Smart Home będzie dbał o to, abyś czuł się w swoim domu jeszcze bardziej komfortowo i bezpiecznie.

Widok na dom

Poranek

Gdy nadchodzi poranek to czas, aby nasz dom zadbał o odpowiednie warunki dla nas do rozpoczęcia nowego dania. Automatycznie ustawi odpowiednią temperaturę w pomieszczeniu na godzinę przed pobudką, aktywuje pompę wodną w celu przygotowania wody na prysznic i rozpocznie powołne podnoszenie rolet.

thermostat-box.png
plus-thick.png
water-boiler.png
plus-thick.png
window-shutter.png
Dotarcia do Słońca

Pobudka

Zamiast piskliwego alarmu Smart Home budzi nas dźwiękami naszej ulubionej muzyki dobiegającymi z głośnika w naszej sypialni oraz zapachem świeżo mielonej kawy. 

​Rolety podnoszą się do góry wpuszczając pierwsze promienie słońca, a inteligentne oświetlenie podąża za nami wszedzie tam, gdzie jesteśmy.

light.png
plus-thick.png
coffee-maker.png
plus-thick.png
cast-audio.png
Montaż drzwi

Wyjście z domu

Wychodząc z domu nie musisz się zastanawiać i sprawdzać czy wszystko zostało wyłączone. System sam zadba o to, aby wyłączyć wszystkie światła i wybrane urządzenia elektryczne oraz uzbroi alarm.

Temperatura w domu zostanie obniżona, a do pracy wyruszy robot sprzątający, który posprząta mieszkanie przed Twoim powrotem.

shield-lock-outline.png
plus-thick.png
light.png
plus-thick.png
robot-vacuum.png
laptop pracy

W pracy

Będąc w pracy cały czas masz możliwość kontroli i monitorowania swojego domu. Gdy wydarzy się coś nieprzewidzianego dostaniesz powiadomienie na telefon. 

Gdy kurier zadzwoni domofonem, będziesz mógł z nim porozmawiać przez telefon i zdalnie otworzyć mu furtkę lub bramę garażową, aby zostawił dla Ciebie przesyłkę.

devices.png
plus-thick.png
doorbell-video.png
plus-thick.png
key-wireless.png
Nowoczesny dom na zewnątrz

Powrót do domu

Brama garażowa otworzy się automatycznie, gdy system wykryje, że zbliżasz się do domu. Temperatura w domu jest już ustawiona na odpowiednim poziomie.

​Elektroniczny zamek w drzwiach wejściowych automatycznie się odblokowuje bez konieczności używania kluczy, a gdy wchodzisz światła zapalają się i z głośników zaczyna płynąć Twoja ulubiona muzyka.

Czas na relaks :)

gate-arrow-right.png
plus-thick.png
key-wireless.png
plus-thick.png
cast-audio.png
Wino świecach

Wieczór

Randka z ukochaną, wieczór we dwoje lub czas na odpoczynek ? Nic trudnego - za pomocą jednej komendy uruchamiasz scenariusz, który spowoduje że światła delikatnie się przyciemnią, a rolety w oknach opuszczą. Lampki imitujące świeczki włączą się, aby wzmocnić romantyczny nastrój. W głośnikach zacznie płynąć nastrojowa muzyka.

light.png
plus-thick.png
window-shutter.png
plus-thick.png
cast-audio.png
Księżycowe chmury

Dobranoc

Czas na sen... Jedna komenda lub aktywowanie przycisku i cały dom pogrąży się we śnie: światła zgasną, wybrane urządzenia elektryczne wyłączą się, rolety zasłonią okna, a temperatura zostanie stopniowo obniżona do wskazanej wartości.

light.png
plus-thick.png
window-shutter.png
plus-thick.png
home-thermometer-outline.png
bottom of page