top of page

Oszczędności

Smart Home to nie tylko wygoda i bezpieczeństwo - to także realne oszczędności jakie możesz uzyskać decydując się na jego wdrożenie. System nie tylko będzie raportował poziom zużycia mediów, ale także dbał o to aby optymalnie nimi zarządzać.

Image by Anthony Indraus

Energia elektryczna

Automatyczne wyłączanie światła, gdy nikogo nie ma w pomieszczeniu lub wybranych urządzeń elektrycznych, gdy opuszczasz dom to jedno z podstawowych funkcji jakie wykona Smart Home. 

Odpowiednia konfiguracja systemu pozwoli na uruchamianie urządzeń elektrycznych np. pralki w najbardziej optymalnych porach dnia np. gdy taryfa energii elektrycznej jest niższa lub dostępne są zasoby energii z paneli fotowoltaicznych.

light.png
plus-thick.png
map-marker.png
plus-thick.png
power-socket-eu.png
Robi się cieplej

Ogrzewanie

Smart Home wykona regulację temperatury w zależności od pory dnia, czy informacji czy ktoś z domowników jest obecny. Nie musisz pamiętać o wyłączeniu ogrzewania gdy wychodzisz do pracy - on zrobi to za Ciebie. Będzie utrzymywał odpowiednią temperaturę tylko wtedy, gdy jest to potrzebne, a w pozostałym czasie generował oszczędności :)

thermostat-box.png
plus-thick.png
map-marker.png
plus-thick.png
home-thermometer-outline.png
Nowoczesny salon

Zużycie mediów

Dzięki ciągłemu zbieraniu informacji przez system dotyczących zużycia mediów możesz w łatwy sposób dowiedzieć się co najbardziej obciąża Twój budżet domowy.

Raporty zbiorcze oraz szczegółowe informacje na temat zużycia przez poszczególne urządzenia pozwolą na lepsze zarządzanie ich wykorzystaniem i umożliwią optymalizację.

power-socket-eu.png
plus-thick.png
leak.png
black.png
black.png
Image by Lucian Alexe

Zapobieganie awarii

Smart Home zapewni nie tylko oszczędności finansowe, ale także oszczędzi Ci wielu kłopotów i zmartwień w przypadku wystąpienia awarii w domu.

Pęknięty wężyk do wody w łazience lub wyciek z pralki ?

System nie tylko wykryje zalanie i wyśle Ci powiadomienie na telefon, ale także odetnie dopływ wody.

Czujniki zalania, dymu, czujniki ruchu, czy kamery IP zapewnią większe bezpieczeństwo Tobie i Twoim bliskim.

water-off.png
plus-thick.png
whatsapp.png
plus-thick.png
leak.png
bottom of page