top of page

Centrala Inteligentnego Domu OneHub

Przełom na rynku Smart Home. Centrala, która potrafi zintegrować ponad 1000 inteligentnych urządzeń wielu producentów, komunikujących się w różnych technologiach. Jedna aplikacja do zarządzania całym systemem Smart Home.

Obsługa wielu producentów

Ponad 1000 inteligentnych urządzeń

Dzięki naszej innowacyjnej centrali będziesz mógł korzystać z produktów wielu producentów bez konieczności posiadania centrali każdego z nich. W jednej aplikacji damy Ci możliwość interakcji pomiędzy nimi niezależnie od tego w jakim standardzie komunikacyjnym pracują.

Zapewniamy obsługę urządzeń komunikujących się za pomocą WiFi, Bluetooth, Zigbee, Z-Wave, Radio Frequency, Infrared.

Dostęp z wielu typów urządzeń

Dostęp do aplikacji z dowolnego miejsca na ziemi, pozwala być w ciągłym kontakcie ze swoim domem i zarządzać nim. Zarządzanie może odbywać się poprzez komputer, tablet, smartfon, czy smartwatch.

komputer-tablet-telefon-smartwarch-glosn

Bezpieczeństwo i prywatność

Korzystając z naszej centrali możesz mieć pewność, że Twój Inteligentny Dom jest bezpieczny.  Połączenie z aplikacją jest szyfrowane. Możesz włączyć logowanie dwu składnikowe.

 

Dbamy też o Twoją prywatność dlatego w odróżnieniu od konkurencji dajemy Ci możliwość wyboru czy chcesz korzystać z usług chmury, czy też nie. Nasza centrala może działać bez dostępu do Internetu!

Twój dom będzie słuchał Twoich poleceń!

Inteligentnym Domem OneHub możesz zarządzać również głosem. Jedyne co musisz zrobić to wydać polecenie do jednego z najpopularniejszych asystentów głosowych.

bottom of page